AL-KO – oficjalny Partner Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie

AL-KO – oficjalny Partner Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie

174387552_3781041798647811_2170204273406185314_n

Jubileusz 90- lecia firmy AL-KO, który obchodzimy w 2021 roku, to podsumowanie 90 lat pracy, nad zdobywaniem doświadczenia, kompetencji i rozwijania innowacyjnych produktów. Od czasu założenia firmy w 1931 roku, naszym celem zawsze było i jest podążanie z duchem czasu oraz opracowywanie produktów i rozwiązań, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby klientów – teraz i w przyszłości.

logo

Nowoczesne i inteligentne urządzenia tworzone są specjalnie z myślą o wymaganiach współczesnego rynku sprzętu do pracy w małych, ale i dużych ogrodach, nawet tak wymagających, jak Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie.

Zgodnie z mottem firmy „Quality for Life” zawsze pracujemy z wyraźnym poczuciem odpowiedzialności za człowieka i naturę. Naszą misją, jako wiodącego producenta sprzętu do lasu i ogrodu jest koncentrowanie się, na indywidualnych potrzebach użytkowników i oferowaniu rozwiązań, które pozwalają wykonywać pracę w ogrodzie jeszcze bardziej komfortowo za pomocą nowych, inteligentnych technologii.

Dzięki naszej szerokiej, międzynarodowej kampanii telewizyjnej i internetowej, znacznie wzrosła rozpoznawalność i wiarygodność marki AL-KO, jako solidnego i rzetelnego partnera, nie tylko dla użytkowników indywidualnych, ale i dla firm zajmujących się profesjonalnie pielęgnacją terenów zielonych.

Jednymi z najbardziej wymagających, w pielęgnacji terenów zielonych, są boiska piłkarskie. Doświadczenia, które zdobyliśmy na boiskach, na których swoje mecze rozgrywają drużyny z Bundesligi, z powodzeniem wykorzystujemy w Ekstraklasie, we współpracy z Wartą Poznań.

Zdobyte kolejne doświadczenia pozwalają nam, z dumą zmierzyć się w 2021 roku z kolejnym wyzwaniem, jakim jest współpraca z tak niezwykłym i wymagającym Partnerem jakim są Ogrody Zamku Królewskiego, gdzie roboty koszące Robolihno®­ zadbają o trawniki, niedawno urządzonych terenów zielonych.

Cieszymy się bardzo, że setki tysięcy odwiedzających, co roku Ogrody Zamku Królewskiego będą mogły przekonać się osobiście, jak doskonałe efekty pielęgnacji trawy zapewniają produkty AL-KO i że taką jakość mogą przenieść do swoich ogrodów.

log

W centrum wydarzenia: Robot koszący Robolinho®.

Pomocnik ogrodnika oznacza nowy styl pracy w ogrodzie: inteligentny, innowacyjny, komfortowy.